Platba | Cena |
---|---|
Bankovní převod (zálohová faktura) | 0 Kč |
Dobírka | 30 Kč |
Hotově v prodejně nebo ve skladu | 0 Kč |
Platební kartou ve výdejně | 0 Kč |
Platební karta online | 0 Kč |
Doprava | Cena | Doprava zdarma od |
---|---|---|
Česká pošta | 85 Kč | 2 500 Kč |
PPL | 95 Kč | 2 500 Kč |
Osobní odběr - Uherské Hradiště | 0 Kč | |
Zásilkovna | 49 Kč | 1 500 Kč |
Zuper Dvojité střídání barev je u značky Zone něco unikátní a společně se světlými pastelovými barvami na matném povrchu vytváří parádní pocit u všech holí, o kterých si myslíme, že v sezóně 2017/18 budou hodně žádané! Kolekce Zuper je osazena novou čepelí ZUPER.
Zuper Air Soft Feel Čepel Zuper Air Soft Feel je novinkou pro sezónu 2016/2017. Vznikla kombinací dvou čepelí - Hyper a Supreme. Je vyrobena ze speciálního polypropylenu, který snižuje váhu čepele. Má pevný hladký povrch se stejným vyhloubením po celé její délce, čímž přispívá k lepší kontrole míčku a stabilním přihrávkám u všech typů hráčů. Konkávnost je 8mm, tedy přesně mezi Supreme (6mm) a Hyper (10mm). Špička je předzahnutá a trochu více otevřená než u Supreme. Díky tomu, že je patka čepele zpevněná a má ideální tuhost potřebnou pro odolnost při střelbě, může být špička lehčí a hokejka tak získá ideální vyvážení. Je velmi univerzální, i proto je to ideální volba jak pro střelce, tak pro techniky. A je i jedno, jste obránce anebo útočník, tato čepel padne většině hráčů.
Airlight Technologie Airlight je o něco lehčí, je více odolná a dokonce lépe vyvážená než ostatní modely. Shaft je vyroben ze 100% karbonu a stal se tak nejlehčími holemi Zone.
Air Omotávka Air je velmi lehká a kvalitní omotávka, která skvěle sedí v rukou, neprokluzuje a dobře saje pot.