Nemáte účet?
Jazyk
Čeština
Slovenčina
English
Deutsch
Měna
Česká koruna (CZK)
Euro (EUR)
Americký dolar (USD)
Země
Česká republika
Vybrat jinou zemi
info@eflorbal.cz
Telefon nyní offline
Telefon: +420 564 880 006
Nyní jsme offline
Jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30 (SEČ/SELČ)
Platba
Dostupné způsoby platby jsou závislé na zvolené dopravě.
Platba Cena
Bankovní převod (zálohová faktura) 0 Kč
Dobírka 30 Kč
Hotově v prodejně nebo ve skladu 0 Kč
Platební kartou ve výdejně 0 Kč
Platební karta online 0 Kč
Doprava
Doprava pro zemi: Česká republika
Doprava Cena Doprava zdarma od
Česká pošta 85 Kč 2 500 Kč
PPL 95 Kč 2 500 Kč
Osobní odběr - Uherské Hradiště 0 Kč
Zásilkovna 49 Kč 1 890 Kč
CZK
Jazyk
Čeština
Slovenčina
English
Deutsch
Měna
Česká koruna (CZK)
Euro (EUR)
Americký dolar (USD)
Země
Česká republika
Vybrat jinou zemi
0 ks
0 Kč
Zobrazit kategorie

Unihoc Premium set 40x20m

Použitá sada florbalových mantinelů
Akce Novinka
Barva Dostupnost Cena
černá

Skladem (1 ks)

99 000 Kč Běžná cena: 150 000 Kč

Popis zboží

**Lehce používá sada florbalových mantinelů Unihoc Premium. Mantinely byly používány pro reprezentační účely. **

Cena produktu je ilustrativní - kontaktujte nás e-mailem pro získání ucelené kalkulace.

FLORBALOVÉ MANTINELY PREMIUM & BASIC

Nový typ mantinelu Premium a Basic, nastavuje nový standard pro florbalové mantinely ve smyslu udržitelnosti materiálu a designu. Požadavky vždy rostou společně s rozvojem sportu, a proto jsme rádi, že Vám můžeme představit tyto nové vysoce kvalitní mantinely.

Konstrukce je vyrobena v souladu s moderními trendy, především udržitelnosti, mantinely jsou vysoce kvalitní a odolné po dlouhou dobu. Konstrukce kombinuje 6 / 4 mm tvrdý plast a hliníkové tyče, které vytvoří lehkou konstrukci s velkou odolností. Spojovací mechanismus mezi jednotlivými díly mantinelu je vyroben také z hliníku pro optimální životnost.

Mantinely jsou konstruovány s ohledem na uživatele, proto jsme vytvořili velmi stabilní hřiště pro všechny úrovně, účely a prostory. Do zadní části mantinelu jsme přidali robustní plastovou desku, která dělá mantinel a tím i celé hřiště velmi stabilní, i pres nárazy a kontakty, takže riziko převrhnutí je velmi nízké. Po smontování celého hřiště rovné díly a jednodílné rohy vytvoří stabilní celek, který drží normální tvar hřiště a minimalizuje neodhadnutelné odrazy míčku.

Mantinely Premium mají horní hranu v lesklé neon oranžové barvě, aby se maximálně viditelně odlišila od povrchu. Basic mantinely mají horní hranu v černé barvě. Byl vybrán také nový lesklý povrch plastu, aby vytvořil zcela nový vzhled celého hřiště a leštěná hliníková konstrukce dodává pocit kvality, který mantinel má a který jsme hledali.

Hřiště Premium / Basic má 8 speciálních mantinelu, které mají horní hranu v odlišné bílé barvě, které vytyčují prostory pro střídání. To dává v hale hřišti více profesionální a viditelný vzhled. Na kompletním Premium / Basic hřišti se střídačky skládají ze 4 dílu pro každý tým.

Kompletní hřiště je dopravováno na jednom vozíku se 6 stabilními kolečky. Součástí dodávky je i druhý vozík (přiložen nahoře na mantinelech) pro optimální použití v závislosti na hale nebo prostředí.

Lesklý povrch plastu usnadňuje možnost přidat marketingová loga, která jdou velmi snadno nalepit (i strhnout). Možnost mít loga i na zadní straně mantinelu, otevírá více možností a zvyšuje marketingovou hodnotu pro diváky v hale. Rohy jsou dodávány s našimi logy Zone nebo Unihoc, zahrnutými v ceně.

Důležitou součástí našeho nového konceptu mantinelu je montážní proces. Mantinely jsou lehké, snadno se přenáší a upevňovací mechanismus je snadné pochopit. Jak je vidět na obrázcích, díky pružným lanům je snadné spojit díly k sobe dobře vypadajícím způsobem. Náhradních 10 ks pružného lana je dodáváno zdarma.

Celou sadu mantinelů tvoří:
- 40 ks mantinel 2,5 m
- 4 ks mantinel 1,5 m
- 4 ks mantinel roh
- 2 vozíky s kolečky