Prohlašuji, že jsem se seznámil se zásadami zpracování osobních údajů.
Nemáte účet?
menu
Registrujte se a získejte získejte výhody!

BlindSave Náhradní polstrování


Více informací
Velikost:
S - XL
Barva:
černá
Záruka:
2 roky
Výrobce:
Varianty BlindSave Náhradní polstrování
Velikost Barva Dostupnost Cena
S - XL černá do 5 dnů

1 290 Kč

BlindSave Náhradní polstrování

BlindSave Náhradní polstrování

BLINDSAVE polstrování je první v historii florbalu, které upraví svůj tvar podle tvaru hlavy brankáře. Novinka pro letošní sezónu je jeho výrazné změkčení, které přináší větší pocit pohodlí po nasazení hned na hlavu. Polstrování je z materiálu, který je lehký, dobře omyvatelný a lze opětovně používat. Maska brankáře BLINDSAVE je první maskou v historii florbalu, která má vložky, které upravují tvar brankářovy hlavy! Vyrobili jsme ji z materiálu, který je velmi lehký, snadno se mění a myje. Nakonec všichni budeme mít masku,ve které se po chvíli cítíme skvěle, protože vložky můžete snadno umýt a znovu a znovu použít bez jakýchkoliv závad, jak je tomu obvykle u běžných měkkých vložek.

S novými vložkami musíte mít na paměti jednu důležitou věc - když začnete používat masku na začátku, vložky se budou chovat trochu tvrdě, ale nebojte se. Když se vložky dostanou do kontaktu s hlavou a oteplí, stanou se měkčími a přizpůsobí se tvaru vaší hlavy. Čím více hrajete a zahříváte, tím lépe se maska přizpůsobí.

Zároveň jsou vložky BLINDSAVE bezpečnější, protože materiál je nejen trvanlivější, ale také zlepšenou ochranou. V tomto případě nemluvíme o nárazech míčků, ale spíše o kontaktu s hráči a pádech, které mohou být pro florbalového brankáře v dnešní době velmi nebezpečné. Použitím nového a inovativního materiálu vložek jsme také snížili hladinu hluku v masce.

Klíčové vlastnosti:

  • Přizpůsobitelné polstrování bude při prvním použití tvrdší, ovšem po kontaktu s hlavou se zahřátím stane měkčí a přizpůsobí se tvaru hlavy. Čím aktivněji hrajete a zahříváte se, tím lépe maska s polstrováním funguje.
  • Polstrování BLINDSAVE je velmi bezpečné a přináší zvýšenou ochranu. Zejména při kontaktu s hráči a pády na hlavu, které mohou být pro florbalové brankáře nebezpečné.
  • Pomocí nového a inovativního materiálu polstrování je snížena hladina hluku v masce.

Klíčové vlastnosti
Sezona: 2020/2021
Máte dotaz?
Zeptejte se

Petr Střelec Florbalový specialista
Petr Střelec
Florbalový specialista

+420 511 444 940
V pracovní dny: 8:00-16:30

info@eflorbal.cz

Vlastní sklady
Skladové produkty jsou připraveny k okamžité expedici
Úžasně nízké ceny
Ceny pravidelně porovnáváme a nastavujeme co možná nejlépe na trhu
Světově nové produkty
Uvádíme na trh nejnovější produkty
Dárky zdarma
K objednávce dostanete užitečný dárek

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde .