Nemáte účet?
Jazyk
Čeština
Slovenčina
English
Deutsch
Měna
Česká koruna (CZK)
Euro (EUR)
Americký dolar (USD)
Země
Česká republika
Vybrat jinou zemi
info@eflorbal.cz
Telefon nyní offline
Telefon: +420 564 880 006
Nyní jsme offline
Jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30 (SEČ/SELČ)
Platba
Dostupné způsoby platby jsou závislé na zvolené dopravě.
Platba Cena
Bankovní převod (zálohová faktura) 0 Kč
Dobírka 30 Kč
Hotově v prodejně nebo ve skladu 0 Kč
Platební kartou ve výdejně 0 Kč
Platební karta online 0 Kč
Doprava
Doprava pro zemi: Česká republika
Doprava Cena Doprava zdarma od
Česká pošta 85 Kč 2 500 Kč
PPL 95 Kč 2 500 Kč
Osobní odběr - Uherské Hradiště 0 Kč
Zásilkovna 49 Kč 1 890 Kč
CZK
Jazyk
Čeština
Slovenčina
English
Deutsch
Měna
Česká koruna (CZK)
Euro (EUR)
Americký dolar (USD)
Země
Česká republika
Vybrat jinou zemi
0 ks
0 Kč
Zobrazit kategorie

Čepel LEXX DIAMOND

Minule jsme si řekli něco o technologii NoVibrations a novinkách, které LEXX připravila na nadcházející sezónu. Dneska si podrobně představíme zbrusu novou čepel - LEXX DIAMOND!

Přední vlastností této čepele je prohloubení od patky až ke špičce. Jedná se tak o předzahnutou konkávní čepel, která má v přední části speciální žebro, díky kterému snadno zvednete míček a taky vaše střely budou přesnější. Další parádou je nižší položení žeber oproti okraji podél celé čepele, který zajišťuje maximální kontrolu nad míčkem. Unikátní je i design čepele DIAMOND, jejíž žebra mají jiný úhel než ostatní čepele. Postavení žeber připomíná diamanty, které daly čepeli jméno.

Vývojáři si dali záležet hlavně na pevnosti čepele. Větší hustota, šířka a úhel žeber zajistí vysokou odolnost čepele. Ze zadu je důležitý kříž, který drží celou patku a posiluje tím celou čepel. Ze spodní strany je čepel zesílená, aby čepel vydržela i užití v náročných podmínkách a hlavně zde nenajdeme malé dírky, které mohou způsobit rychlejší opotřebení a častější praskání čepele. Za povšimnutí stojí umístění nápisu LEXX z přední strany čepele, který je šikovně ukrytý za drážkami po bocích nápisu tak, aby nevadil při kontaktu s míčkem.

Hmotnost čepele je 74g, což řadí čepel mezi ty nejlehčí na trhu. Vyrábět se bude ve 3 různých tvrdostech - SOFT (měkká), MEDIUM (střední) a HARD (tvrdá).

Zajímavostí je ještě nápis ze zadní strany čepele - H19 a H15. H19 najdeme na všech napravo zahnutých čepelí a znamená to Hofbauer 19 - Jedná se o Matthiase Hofbauera, kapitána švýcarské reprezentace, který má významný podíl na značce LEXX a je Ambasadorem této značky. Nápis H15 najdeme na čepelí nalevo, v tomto případě mluvíme o Christopher Hofbauerovi, který taktéž reprezentuje Švýcarsko.


Zaujal Vás článek? Sdílejte ho se svými přáteli.