Prohlašuji, že jsem se seznámil se zásadami zpracování osobních údajů.
Nemáte účet?
Jazyk
Čeština
Slovenčina
English
Deutsch
Měna
Česká koruna (CZK)
Euro (EUR)
Americký dolar (USD)
Země
Česká republika
Vybrat jinou zemi
info@eflorbal.cz +420 511 444 940
Platba
Dostupné způsoby platby jsou závislé na zvolené dopravě.
Platba Cena
Bankovní převod (zálohová faktura) 0 Kč
Dobírka 19 Kč
Hotově v prodejně 0 Kč
Platební kartou ve výdejně 0 Kč
Platební karta online 0 Kč
Doprava
Doprava pro zemi: Česká republika
Doprava Cena Doprava zdarma od
Česká pošta - Balík Do ruky 95 Kč 2 500 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu 89 Kč 2 500 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny 57 Kč 500 Kč
Osobní odběr - Uherské Hradiště 0 Kč
Zásilkovna 55 Kč 1 750 Kč
GLS 105 Kč 2 300 Kč
PPL 99 Kč 2 500 Kč
CZK
Jazyk
Čeština
Slovenčina
English
Deutsch
Měna
Česká koruna (CZK)
Euro (EUR)
Americký dolar (USD)
Země
Česká republika
Vybrat jinou zemi
0 ks
0 Kč
Zobrazit kategorie

Florbalové branky - shrnutí

10. 9. 2015

Florbalové branky jsou neoddělitelnou součástí florbalu, a proto jsme si připravili článek, ve kterém se dozvíte, jaké druhy florbalových branek máme a které jsou nejpoužívanější. Zmíníme také vhodné typy na zápasy a na domácí hraní. Zaměříme se též na všechno příslušenství, které k brankám patří.

Nepoužívanější a nejprodávanější florbalovou brankou je Florbalová brána s certifikací IFF, kterou můžete vidět na každém turnaji či zápase. Její rozměry jsou 160x115 cm. Oproti skládacím brankám stejných rozměrů má tu výhodu, že je pevná, více stabilní a hlavně se s ní můžou hrát mezinárodní, celostátní i regionální zápasy pod hlavičkou IFF. Naproti nim stojí skládací branky např. výborná: Skládací branka ACT či Skládací branka MPS. Výhodou je jejich váha 7,5kg a také možnost jednoduchého a rychlého složení. Branky jsou ideální pro školy, sportovní oddíly, které potřebují přenášet branky z jedné haly do druhé a taky na domácí sport a zábavu.

Další katergorií jsou branky menších rozměrů, 120x90 cm, 115x90 cm, 90x60 cm a 60x45 cm. Ty se dělí opět na florbalové branky pevné a pak na skládací branky. Florbalové branky jsou opět od značky Branka Unihoc 60x45cm a pak levnější varianta menší pevné branky Branka MidiGoal 60x90cm. Skládací jsou buď od značky Salming - konkrétně skládací branka Salming Campus 1600, která je prodávána ve dvou verzích - s IFF certifikátem a bez. Je možné pak dokoupit levnější varianty - pěkná branka Skladací branka ACT PRO a Skládací branka 90x60 cm - dle našeho názoru nejpovedenější menší skládácí branka.

K brankám také patří doplňky, jako zarážka do branky a zarážka do tyče. Mladší hráčské kategorie - přípravka, elévové a mladší žáci používají florbalové snižovače branek, které mají pomáhat menším brankářům a zabírat tak stejný prostor, jako větší brankaři na velkou bránu.

Pro doplnění tréninku, ať už týmového nebo individuálního, jsou zde MyFloorball produkty, které okoření Váš trénink a florbal Vás bude ještě více bavit. Konkrétně k brankám se hodí MyFloorball TARGET, který lehce padne na každou florbalovou branku jakékoliv velikosti. Levnější variantou jsou pak pěnové terče Winnwell. Poslední věcí z příslušenství, které se k brankám hodí, je RSA radar na měření rychlosti střel, díky kterému bude trénink více zábavný a můžete sledovat, jak jednotliví hráči zlepšují jejich rychlost střely.


Zaujal Vás článek? Sdílejte ho se svými přáteli.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde .