Nemáte účet?
Jazyk
Čeština
Slovenčina
English
Deutsch
Měna
Česká koruna (CZK)
Euro (EUR)
Americký dolar (USD)
Země
Česká republika
Vybrat jinou zemi
info@eflorbal.cz
Telefon nyní offline
Telefon: +420 564 880 006
Nyní jsme offline
Jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30 (SEČ/SELČ)
Platba
Dostupné způsoby platby jsou závislé na zvolené dopravě.
Platba Cena
Bankovní převod (zálohová faktura) 0 Kč
Dobírka 30 Kč
Hotově v prodejně nebo ve skladu 0 Kč
Platební kartou ve výdejně 0 Kč
Platební karta online 0 Kč
Doprava
Doprava pro zemi: Česká republika
Doprava Cena Doprava zdarma od
Česká pošta 85 Kč 2 500 Kč
PPL 95 Kč 2 500 Kč
Osobní odběr - Uherské Hradiště 0 Kč
Zásilkovna 49 Kč 1 890 Kč
CZK
Jazyk
Čeština
Slovenčina
English
Deutsch
Měna
Česká koruna (CZK)
Euro (EUR)
Americký dolar (USD)
Země
Česká republika
Vybrat jinou zemi
0 ks
0 Kč
Zobrazit kategorie

Florbalové branky - shrnutí

Florbalové branky jsou neoddělitelnou součástí florbalu, a proto jsme si připravili článek, ve kterém se dozvíte, jaké druhy florbalových branek máme a které jsou nejpoužívanější. Zmíníme také vhodné typy na zápasy a na domácí hraní. Zaměříme se též na všechno příslušenství, které k brankám patří.

Nepoužívanější a nejprodávanější florbalovou brankou je Florbalová brána s certifikací IFF, kterou můžete vidět na každém turnaji či zápase. Její rozměry jsou 160x115 cm. Oproti skládacím brankám stejných rozměrů má tu výhodu, že je pevná, více stabilní a hlavně se s ní můžou hrát mezinárodní, celostátní i regionální zápasy pod hlavičkou IFF. Naproti nim stojí skládací branky např. výborná: Skládací branka ACT či Skládací branka MPS. Výhodou je jejich váha 7,5kg a také možnost jednoduchého a rychlého složení. Branky jsou ideální pro školy, sportovní oddíly, které potřebují přenášet branky z jedné haly do druhé a taky na domácí sport a zábavu.

Další katergorií jsou branky menších rozměrů, 120x90 cm, 115x90 cm, 90x60 cm a 60x45 cm. Ty se dělí opět na florbalové branky pevné a pak na skládací branky. Florbalové branky jsou opět od značky Branka Unihoc 60x45cm a pak levnější varianta menší pevné branky Branka MidiGoal 60x90cm. Skládací jsou buď od značky Salming - konkrétně skládací branka Salming Campus 1600, která je prodávána ve dvou verzích - s IFF certifikátem a bez. Je možné pak dokoupit levnější varianty - pěkná branka Skladací branka ACT PRO a Skládací branka 90x60 cm - dle našeho názoru nejpovedenější menší skládácí branka.

K brankám také patří doplňky, jako zarážka do branky a zarážka do tyče. Mladší hráčské kategorie - přípravka, elévové a mladší žáci používají florbalové snižovače branek, které mají pomáhat menším brankářům a zabírat tak stejný prostor, jako větší brankaři na velkou bránu.

Pro doplnění tréninku, ať už týmového nebo individuálního, jsou zde MyFloorball produkty, které okoření Váš trénink a florbal Vás bude ještě více bavit. Konkrétně k brankám se hodí MyFloorball TARGET, který lehce padne na každou florbalovou branku jakékoliv velikosti. Levnější variantou jsou pak pěnové terče Winnwell. Poslední věcí z příslušenství, které se k brankám hodí, je RSA radar na měření rychlosti střel, díky kterému bude trénink více zábavný a můžete sledovat, jak jednotliví hráči zlepšují jejich rychlost střely.


Zaujal Vás článek? Sdílejte ho se svými přáteli.