Prohlašuji, že jsem se seznámil se zásadami zpracování osobních údajů.
Nemáte účet?
menu
Registrujte se a získejte získejte výhody!

Návrat od toolbagů zpět ke stickbagům a taškám?

25. 5. 2017

Boom toolbagů

Před několika lety přišly florbalové značky s velkými dlouhými taškami, do kterých si florbalisté mohli dát veškeré vybavení a nemuseli nosit zvlášť vak s hokejkou a zbytek vybavení (např. sálovky, oblečení, ručník atd.) v tašce. Tato dlouhá taška dostala název toolbag a během chvilky se stala velmi oblíbenou a nezbytnou součástí každého florbalisty.

Problém - kam všechny toolbagy dát?

Spousta florbalistů si toolbagy oblíbila a pořídila, jenže takový toolbag zabere spoustu místa v šatně, v autě a překáží i doma. Nesmíme zapomínat také na jednostranné zatížení páteře - to mohou způsobovat některé typy toolbagů tím, že je nosíme na jednom rameni. Řešením tohoto problému může být stickbag + batoh či tašku na záda, anebo toolbag přímo určený pro nošení na obou ramenech - LEXX Schweiz.

V posledních dvou letech ale zájem o toolbagy lehce upadá a hráči se vracejí ke starému dobrému stickbagu s taškou, která má ucho přes rameno anebo k taškám či batohům na záda, které jsou teď hodně v módě a hlavně jsou příjemné na nošení a i na uskladňování.

Příklady stickbagů:

Příklady tašek a batohů:

Příklady toolbagů:

  • Toolbag LEXX Schweiz je parádní toolbag, který je opatřen popruhy jako klasický batoh. Je pevný a velmi příjemný na nošení i na zacházení.
  • Toolbag OxDog G4 black / silver je dvoukomorový toolbag z odolného materiálu, který zle nosit i jako batoh na zádech.

Jakou máš zkušenost s taškami na florbal ty? Zvládneš jezdit s toolbagem na kole?:-) Poďěl se s námi o názory na sociálních sítích.


Zaujal Vás článek? Sdílejte ho se svými přáteli.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde .