Prohlašuji, že jsem se seznámil se zásadami zpracování osobních údajů.
Nemáte účet?
menu
Registrujte se a získejte získejte výhody!

Nová kolekce Unihoc 2018/2019

20. 7. 2018

Koncem října 2017 Unihoc představil novou čepel Sonic, která se objevila na holi limitované edice Miracle Light. V nové kolekci má Sonic podle očekávání svoji řadu Sonic. Tato technická čepel je nástupce velmi oblíbené čepele Player a není divu, že se řada Sonic stala lídrem celé kolekce Unihoc.

Další novinkou jsou sálovky s ponožkou U4 STL MidCut, které jsou jak v pánském, tak dámském provedení. Mají udržet kotník zpevněný a zafixovaný, aby nedocházelo k vyvrtnutí a jiným zraněním.

Nové vaky, batohy a tašky dostaly název OXYGEN LINE. Jsou ve velmi atraktivním černo-zeleném designu, kde logo Unihoc je zobrazeno v bílé barvě. Jedná se o velmi kvalitní produkty, které jsou pohodlné na nošení. Tašky jsou také chytře navrženy pro efektivní užívání a zároveň mají atraktivní design.

V neposlední řadě stojí za zmínku nové brankářské vybavení Unihoc, které je buď v černo-oranžovém provedení anebo pak v bílo-černém provedení s lehkými přídavky neonově žluté barvy. Kvalita těchto produktů je na světové úrovni a patří k těm nejlepším, co lze najít na trhu. Jak kalhoty tak dres krásně dýchají, jsou pohodlné, a tak umožňují profesionální výkon.


Zaujal Vás článek? Sdílejte ho se svými přáteli.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde .