Prohlašuji, že jsem se seznámil se zásadami zpracování osobních údajů.
Nemáte účet?
menu
Registrujte se a získejte získejte výhody!

Zone floorball 2018/2019

20. 7. 2018

Zone vsází na jednoduchost - a to dělá hokejky Zone tak unikátní a jedinečné. Krásným příkladem je řada Airlight, kde lze najít vždy dvě barvy. Modrý, růžový, fialový anebo stříbrný podklad, na kterém jsou bílé nápisy. A nesmíme opomenout skvělé vyvážení, které prolíná celou řadu.

Za zmínku určitě stojí Light Violet Pack. Tato světle fialová řada je velmi krásná na oko a pokud si zakládáte na tom, abyste ladili a byli na hřišti vidět, pak je tento balíček stvořený přímo pro vás. Najdete zde hokejky, vaky, čepel, omotávku, brýle a tričko.

Pokud jste začátečníci, středně pokročilí anebo hobby hráči a chodíte si zahrát jednou až dvakrát týdně, pak vás bude zajímat Hyper Composite 27 a Hyper Composite 29. Jedná se o pevné hokejky se střeleckou čepelí Hyper, které jsou za skvělou cenu.

Brankáři by určitě neměli přehlédnout nový set Monster, který je v bílo-černém provedení a vypadá náramně. Pak už si stačí pořídit masku buď s čtvercovou mřížkou anebo hokejovou mřížkou a budete vypadat jako opravdoví profesionálové. A pokud chcete mít set kompletní, pak doporučujeme chrániče Legend


Zaujal Vás článek? Sdílejte ho se svými přáteli.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde .