Prohlašuji, že jsem se seznámil se zásadami zpracování osobních údajů.
Nemáte účet?
menu
Registrujte se a získejte získejte výhody!

Finále poháru Českého florbalu 2019/2020

13. 1. 2020, Thomas

Už přes 10 let patří sportovní sponzorig jednoduše k nám! Děláme to především z přesvědčení a nadšení pro špičkový sport. V naších řadách je spousta úspěšných bývalých i současných sportovců a nadějné sportovce také podporujeme! Věříme že špičkový servis a špičkový sport patří k sobě. Našimi aktivitami ve sportovním sponzoringu přiznáváme i naše odhodláni v oblasti sociální a společenské odpovědnosti.

Nejen z těchto důvodů se eFlorbal tento rok již potřetí stává hrdým partnerem vrcholné florbalové akce. Proto zveme Tebe i Tvé kamarády, aby ses v sobotu 21.ledna 2020 přišel podívat na finále Českého florbalového poháru do KV Arena – Haly míčových sportů v Karlových Varech. V 17:00 se utkají ženy a ve 20:00 můžeš vidět souboj mužů! Čeká Tě akční podívaná plná nečekaných zvratů a vrcholového sportu!

Sleduj nás na sociálních sítích. Budeš díky nám v obraze a neunikne Ti žádná novinky ani zajímavost ze světa florbalu. Navíc k příležitosti finále Poháru Českého florbalu můžeš soutěžit o zbrusu novou florbalku zdarma!

Kdo si zahraje velké finále?

Další ročník Poháru Českého florbalu je těsně před koncem. 18.ledna se o postup do finále utkali 4 nejlepší týmy českého poháru. První semifinálový souboj proběhl ve sportovní hale na Děkance. Zde poměřili síly FbŠ Bohemians a FBC Ostrava. FbŠ Bohemians nastoupil do zápasu v plné parádě a na konci první třetiny vedli 3:0. V druhé třetině Bohemias polevil a díky střelám Filipa Formana na straně FbŠ Bohemians a Dominika Eichnera na straně FBC Ostrava, skončila druhá třetina 1:1. Na konci zápasu se Bohemians vrátil ke svému výkonu z první třetiny a nakonec porazil FBC Ostravu 8:2.

Druhý semifinálový souboj se odehrál na Jižním Městě mezi Chodovem a Mladou Boleslaví. Oba celky vstoupili do zápasu s maximálním tempem a odhodláním vyhrát. Domácí Chodov si vytvořil jednobodový náskok zásluhou Martina Pražana, který Mladá Boleslav stačili ještě v první třetině dorovnat. Druhá třetina se hrála pod taktovkou Mladé Boleslavi. Zde Mladá Boleslav předvedla úžasnou práci v přesilové hře a vytěžila 4 další body. Do poslední třetiny týmy nastupovali za stavu 5:1 pro Mladou Boleslav. V poslední třetina oba týmy přidali ještě 2 branky a semifinálový zápas mezi Mladou Boleslaví a Chodovem tak skončil výsledkem 7:3.

Tímto vítězstvím si FbŠ Bohemians a florbalisté z Mladé Boleslavi zajistili postup do finále, které se bude konat a 21. ledna se v Karlových Varech. Vyhraje tento souboj finálový nováček FbŠ Bohemians a nebo trofej českého florbalového poháru zvednou nad hlavu hráči z Mladé Boleslavi? Na koho vsázíš ty?


Zaujal Vás článek? Sdílejte ho se svými přáteli.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde .